Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Červen: počasí v Turecku v červnu

Co se počasí týče, červen je na návštěvu Turecka jedním z nejideálnějších měsíců, samozřejmě především za předpokladu, že Turecko chcete navštívit v rámci své letní dovolené u moře. Na jednu stranu je v počasí v Turecku v červnu krásně teplé, na stranou druhou tu ještě nepanují tak velká vedra, která by Vám vaší dovolenou znepříjemňovala. Vedra v červnu nejsou typická ani na jižním pobřeží, na Turecké Riviéře, u těch nejoblíbenějších letovisek jako je Alanya, Side nebo Belek.

Příjemné denní teploty stoupající ke 30°C nejsou jediným faktorem, který dělá červen tak atraktivním měsícem. V červnu je v Turecku ještě relativně málo turistů, na plážích je celkem prázdno. Dalším lákadlem jsou i levnější zájezdy. Červnový all inclusive zájezd seženete už za 7 500 Kč např. do 4* hotelu Side West Park. (případně zájezd naleznete tady)

Červen: počasí v letovisku Belek

  • denní teplota vzduchu: 30°C
  • denní průměr za 24 hodin: 25°C
  • průměrná červnová teplota moře: 24°C
  • prší nejvýše 3 – krát do měsíce

Červen: počasí v letovisku Marmaris

  • denní teplota vzduchu: 31°C
  • denní průměr za 24 hodin: 26°C
  • průměrná červnová teplota moře: 24°C
  • prší nejvýše 2 – krát do měsíce

Je patrné, že rozdíly mezi počasím na Turecké a Egejské Riviéře v červnu na rozdíl od dubna (počasí v Turecku v dubnu) a května (počasí v květnu) prakticky neexistují. Více informací o teplotě moře v Turecku.

Zajímají-li Vás teplotní podmínky v jiných oblastech, přejděte na stránku o počasí v Řecku nebo si přečtěte o typickém počasí pro Tunisko. Na stránkách rovněž naleznete charakteristiku jednotlivých měsíců, nechybí samozřejmě ani červen a typické teploty vzduchu i teploty moře pro všechna důležitá letoviska.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno