Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Fethiye Turecko – last minute zájezdy

Last minute zájezdy do Fethiye na Egejské Riviéře jsou každoročně poměrně dost nedostatkovým zbožím. Pokud byste letos rádi strávili dovolenou ve Fethiye, pak se nebojte, že byste zájezd na poslední chvíli do tohoto letoviska nesehnali. Poradím Vám, kde zájezdy hledat, kde najdete ty cenově nejzajímavější.

Proč je do Fethiye nabízeno tak málo last minute zájezdů? Letovisko není tak známé, Češi jsem v tak hojných počtech jako třeba do Side nejezdí, to ale vůbec neznamená, že tu není hezky. Ostatně u Fethiye leží pláž Oludenitz, jedna z nejhezčích v celém Turecku. Zkrátka omezenou nabídku dovolených se cestovním kancelářím většinou podaří vyprodat dřív, než se přiblíží termín odletu.

Dovolená ve Fethiye: 8 dní, all inclusive za 7 430 Kč

I přesto zájezdy pod 10 000 Kč nejsou do toho letoviska žádnou výjimkou. Příkladem je 8 denní zájezd za 7 430 Kč (detail zde).

Kde hledat last minute zájezdy do Fethiye?

Ať už se Vám jedná o letovisko Fethiye nebo kterékoliv jiné turecké letovisko, ať už se Vám jedná pouze o Turecku nebo se nebráníte ani last minute dovolené v Řecku, v rámci hledání zájezdů s nejlepším poměrem kvality a ceny mám s těmito prodejci:

  1. První prodejce – zobrazit online last minute zájezdy
  2. Druhý prodejce – zobrazit last minute zájezdy
  3. Třetí prodejce  – zobrazit zájezdy online

Toto jsou už několik let tři největší prodejci zájezdů na českém trhu, nevidím sebemenší důvod, proč jejich službu nevyužít a nezjednodušit si tak hledání letní dovolené.

Kterého z nich upřednostňovat?

Nejlépe žádného. Nejlépe člověk udělá, když projede nabídky zveřejněné na všech třech portálech. Last minute zájezdy, ale i zájezdy obecně se na každém z nich docela výrazně liší. Ty které najdete na tomto serveru mohou být v mnoha případech levnější než ty, které jsou na tomto serveru a opačně. Pokud vám záleží na tom, abyste za své peníze dostali co nejvíce muziky, je nutné použít všechny tři.

Pozor na kvalitu jednotlivých hotelů! Čtěte recenze. Nejen v případě hotelů ve Fethiye, ale i kteréhokoliv jiného letoviska. Nejvíce českých recenzí je na serveru Invia.cz. Ať už si zájezd vyberete kdekoli, přečíst si recenze na Invii je rozhodně dobrý nápad.

fethiye last minute turecko

Last minute dovolená na nádherné pláži u Fethiye
autor: Berkir Tpuz, flickr.com, CC BY 2.0

Fethiye – stručné informace

Letovisko Fethiye leží na jižním cípu Egejské Riviéry na jihozápadě Turecka, jen kousek od prvních řeckých ostrovů (např. Rhodos). Letovisko je relativně dobře dostupné, letiště v Dalamanu je odsud 35 minut jízdy busem. Hezká je místní scenérie, kopcovité pobřeží se zelení porostlými stráněmi a tmavě modré Egejské moře, které v této oblasti vytváří mnoho zálivů.

Ve Fethiye je malý přístav a na Egejskou Riviéru poměrně dlouhá pláž (Čališ). Právě u ní je nejvíc hotelů. Výše zmiňovaná pláž Oludenitz leží asi 10 kilometrů od letovisko a každému si sem doporučuji udělat výlet. Je nádherná.

Zajímá vás, jaké tu jsou teploty? Přejděte na stránku o počasí ve Fethiye, kde najdete i aktuální předpověď počasí, která by vás, pokud uvažujete o last minute zájezdu, měla rozhodně zajímat.

Další destinace…

Turecko:

Last minute zájezdy do Tuniska:

Pozor na last moment nabídky

Co je to vlastně nabídka zájezdů na poslední chvíli, jaké by měla splňovat parametry? Ve stručnosti: měla by být zlevněná a do odletu by nemělo být víc jak 14 dní. Víc o last minutech píšu na last moment Turecko. Každopádně současné praxe cestovek je jiná! Zejména v online prostředí. Prodejci tento termín velmi často zneužívají, ne každá nabídka dovolené uvedené v sekci „zájezdy na poslední chvíli“ je opravdu last minute zájezdem. 

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno