Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Kemer Turecko – last minute zájezdy

Last minute dovolená v letovisku Kemer, v kvalitní destinaci na jižním pobřeží Turecka u Středozemního moře, kolik stojí? Kde last minute zájezdy do Kemeru hledat, jak najít ty s nejlepším poměrem kvality a ceny? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto otázky, pak jste na správné adrese. Pokud vás zajímá letovisko samotné, přejděte prosím na jeho popis (viz. dovolená Kemer).

Kemer je poměrně vyhlášené pobřežní letovisko, čisté, udržované a plné parčíků. Na první pohled by se proto mohlo zdát, že zájezdy sem budou pěkně mastné. Ano, některé jsou, jiné ale nikoliv. Musíte ovšem vědět, kde hledat (viz. níže). Pak lze najít cenově velmi zajímavé last minute nabídky, například tuto…

Kemer: last minute  na 8 dní, 3* hotel, all inclusive za 7 730 Kč

Zájezd (jeho detail je zde) uvádím jako příklad, jeho dostupnost negarantuji. Chci tím spíš ukázat, že pokud využijete vyhledávače zájezdů, o kterých mluvím níže, cena v rozmezí od 7 000 do 9 000 Kč není pro Kemer vůbec výjimečná. Jak ve vedlejší, tak v hlavní sezóně.

Kde hledat last minute zájezdy do Kemeru?

Svoji letní dovolenou (nejen nabídky na poslední chvíli) hledám zásadně pomocí následujících tří zájezdových vyhledávačů. Kombinuji všechny tři, jedině tak jsem schopný se vždy dostat na cenovou hladinu uváděnou výše a zároveň zaručit kvalitu.

  1. První prodejce zájezdůzobraz last minute zájezdy online
  2. Druhý prodejce zájezdůzobraz last minute zájezdy online
  3. Třetí prodejce zájezdůzobraz zájezdy online

Před rezervací vždy důkladně čtu recenze daného hotelu (nejvíc jich je na Invia.cz), abych se vyhnul těm horším nabídkám. To samé jednoznačně doporučuji i Vám.

Proč využívat všechny 3 agentury?

Jednoduše proto, že každá nabízí něco jiného. Jiná dostupnost zájezdů, jiné termíny a dokonce i jiné ceny! Každá agentura spolupracuje s určitým počtem cestovních kanceláří. Obchodní smlouvy, které mají s cestovkami uzavřeny se případ od případu liší. Proto se zákonitě musí lišit i last minute nabídka. Chcete-li tedy zakoupit ten nejlepší, opravdu nezbývá nic jiného, než projít všechny tři databáze zájezdů.

Last minute aneb nenechte se oklamat

Při výběru zájezdu používejte selský rozum. Termín Last minute je hodně vžitý, veřejnost na něj poměrně pozitivně reaguje a prodejci (včetně samotných cestovních kanceláří) toho zneužívají. Do tzv nabídek last momentů zařazují i zájezdy, které s označením „na poslední chvíli nemají vůbec nic společného“, nejsou zlevněné a do odletu zbývá kolikrát i několik měsíců. Víc jsem o tomto psal na last minute v Turecku.

Je proto dobré být na pozoru. 

kemer last minute

Svěží prostředí v letovisku Kemer
autor: Puno3000, flickr.com, CC BY-NC-ND 2.0

Kemer – stručná charakteristika

Jaká je dovolená v Kemeru? Kemer leží asi 30 kilometrů západně od města Antalya. Je to tak velmi dobře dostupné letovisko, protože letiště Antalya je blízko. Kemer má nádhernou kulisu, na jedné straně tmavě modré moře, na druhé straně hned za letoviskem se zvedá mohutné pohoří Taurus.

Letovisko působí netradičně. Na jednu stranu tady neexistuje nic, co by připomínalo centrum, na stranu druhou působí velice čistě a upraveně. Turci se tady o prostředí starají, to je vidět na první pohled. Kolem písčitých pláží se táhne pobřežní promenáda, která na mnoha místech prochází skrz zavlažované parky, je tak ideálním místem pro podvečerní procházky. Parky nejen u pláží, ale přímo v zástavbě jsou pro Kemer typické.

Kemer se Vám nelíbí?

Chcete rušnější letovisko nebo víc památek, hledejte last minute zájezdy do jiných letovisek:

Turecko: Last minute Belek nebo Last minute Side.

Jiné země: last minute zájezdy do Tuniska a last minute zájezdy do Řecka

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno