Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Icmeler Turecko – last minute zájezdy

Zaujala vás klidná dovolenková atmosféra a přítomnost čistého zálivu v letovisku Icmeler? Dovolená v Icmeleru je odpočinková, letovisko je takovou klidnější a levnější variantou nedalekého Marmarisu (viz. také last minute Marmaris). To je dobrá zpráva pro všechny, kteří spoléhají na last minute zájezdy. Ty jsou, co se letoviska Icmeler týče, jedny z nejlevnějších v celém Turecku.

V minulých letech ceny last minute dovolených do Icmeleru začínaly už na 6 000 Kč (cena zájezdu ve vedlejší sezóně). Ne jinak tomu je i letos. Na hlavní sezónu, která v oblasti Icmeler začíná v červnu a končí koncem září, ze pak rezervovat last momenty od 7 510 Kč.

Nabídka last minute zájezdů do Icmeleru od 7 510 Kč

Kde hledat last minuty do letoviska Icmeler?

Myslím si, že každému jde o to, aby za své peníze dostal co nejlepší kvalitu. Proto doporučuji následující tři známé české prodejce, každý z nich má širokou nabídku, dostupné je i hodnocení jednotlivých hotelů…

  1. První prodejce zájezdů – zobrazit nabídku last minute dovolených
  2. Druhý prodejce zájezdů – zobrazit nabídku last minute dovolených
  3. Třetí prodejce zájezdů  – zobrazit nabídku last minute dovolených

Ať už člověk má jakákoliv kritéria, na těchto třech portálech, které přímo spolupracují s desítkami českých CK, má člověk záruku, že zájezdy najde a to i do letoviska Icmeler, které se jinak zas tak často v nabídkách cestovek neobjevuje.

Proč je dobré používat všechny tři?

Každá z výše uvedených cestovních agentur spolupracuje s určitou skupinou cestovek. Nikde není řečeno, že počet spolupracujících cestovek je stejný ve všech třech případech. Jinými slovy, každý prodejce má jinou nabídku zájezdů, zájezdy liší v termínech, podstatné jsou i cenové rozdíly.

To jsou důvody, proč je jednoznačně dobré využít všechny tři. Jedině tak má člověk jistotu, že v danou chvíli rezervoval právě ten zájezd, který byl jak kvalitní, tak cenově atraktivní.

Last minute zájezdy s rozumem

Každý by měl před výběrem dovolené vědět, že ne každý last moment je výhodný. Cestovní kanceláře totiž dobře vžitý termín „last minute“ zneužívají a bohužel ho zneužívají a všechny tři výše uvedené agentury. Na základě definice, kterou zmiňuji na stránce „last minute Turecko„, by takový zájezd měl být zlevněný a termín odletu by měl být během následujících 14 dní. Najdete spoustu zájezdů v kategorii „na poslední chvíli“, které nesplňují ani jeden z těchto dvou základních předpokladů.

icmeler dovolená last minute

Pohled na letovisko Icmeler a Marmariský záliv
autor: SarpK, flickr.com, CC BY 2.0

Icmeler – základní charakteristika

Letovisko Icmeler je typické pro svoji klidnou atmosféru, ideální pro odpočinek u moře. Pokud nemáte v lásce rušná letoviska (třeba turecká Alanya nebo nedaleký Marmaris), pak je Icmeler právě pro vás. Původně bezvýznamná rybářská osada láká každým rokem víc a víc turistů. Icmeler leží na poloostrově Datca u Marmariského zálivu.

Prostředí kolem letoviska připomíná leckteré řecké ostrovy (Korfu, Rhodos, apod.), zvlněná krajina porostlá borovicovými háji se pozvolna svažuje k Egejskému pobřeží. V Icmeler je jedna písečná pláž, sem tam na ní jsou oblázky, z které je pěkný výhled na celý marmariský záliv i na lodě připlouvající do marmariského přístavu.

Přečtěte si víc o letovisku Icmeler a pokud vás zajíma počasí, pak doporučuji stránku: Icmeler počasí.

Icmeler se vám nelíbí…

Podívejte se na jiné destinace v Turecku, zamířit můžete i na dovolenou do Tuniska, kam zájezdy vycházejí cenově úplně stejně.

Turecko, např.:

Last minute zájezdy do Tuniska:

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno