Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Antalya Turecko – last minute zájezdy

Hledáte last minute zájezdy do letoviska Antalya v Turecku?  Dejte se velký pozor na to, aby jste vaší last minute dovolenou koupili výhodně se slevou, ne každá cestovní kancelář totiž hraje fér a v rámci last momentů nabízí jen zájezdy na poslední chvíli (viz. níže).

Týdenní pobyt v jednom z hotelů na pobřeží ve městě Antalya může vyjít velice levně, pouze ale v případě, že víte, kde last minute nabídky hledat a na které cestovky a prodejce se zaměřit. Potom jsou zcela reálné ceny i pod 8 500 Kč, např. zájezd na 8 dní do 3* hotelu s plnou penzí za 7 335  Kč (detail zájezdu).

Zkontrolovat dostupnost zájezdu za 7 335 Kč 

Kde je nejlepší last minute zájezdy hledat?

Sám mám v výběrem dovolené na poslední chvíli jistou zkušenost a mohu říct, že jsem schopný se každoročně dostat na výše uvedené ceny i během hlavní turistické sezóny. Doporučuji last minute nabídky, ať už do oblasti Antalya nebo do kteréhokoliv jiného letoviska, hledat prostřednictvím těchto cestovní agentur:

  1. První cestovní agentura – zobrazit last minute zájezdy
  2. Druhá cestovní agentura – zobrazit last minute zájezdy
  3. Třetí cestovní agentura – zobrazit last minute zájezdy

Je důležité zdůraznit nutnost používání více z nich dohromady, proč?

Proč na last minute zájezdy využít všechny tři prodejce?

Každá z výše uvedených agentur spolupracuje s určitým počtem cestovních kanceláří. Samozřejmě zájezdy od mnoha cestovek najdete jak na té první, tak na druhé, tak i na třetí. Ostatní zájezdy ale nikoliv. Zkrátka nabídky se výrazně liší, nejen v konkrétním počtu nabízených hotelů a zájezdů, ale i v dostupnosti jednotlivých termínu a v jejich ceně. Především rozdílná dostupnost a rozdílná cena zájezdů (ať už first nebo last minute), to jsou dva hlavní důvody, proč neomezovat pouze na jednoho jediného prodejce zájezdů.

Pouze díky využití většího počtu databází zájezdů jste schopni najít nabídku s odpovídajícím poměrem kvality a ceny.

antalya turecko

Last minute dovolená u vodopádá Antalya
autor: Anton Fomkin, flickr.com, CC BY 2.0

Oblast Antalya

Antalya je hlavní metropole na Turecké Riviéře. Ačkoliv je to velké město, většina jeho obyvatel žije ve vnitrozemských čtvrtích v pobřežních oblastech vládne klid a pohoda. Pro oblast Antalya jsou typické vysoké skalnaté útesy na pobřeží, město tu tedy v podstatě začíná, respektive končí na útese cca 50 metrů na vodní hladinou.

Útesy samozřejmě nejsou všude, jsou tu dvě velmi pěkné pláže. Jedna je v části Konyaalti, druhá ve čtvrti Lara. Velmi zajímavé je původní staré centrum města s malým přístavem. Každý, kdo projíždí nebo tráví dovolenou v Antalyi musí vidět mohutné, 45 metrů vysoké vodopády Düdensee, které ve čtvrti Lara padají z útesů do moře.

Více informací o letovisku a městě Antalya, přečíst si můžete také informace o počasí v Antalyi, kde najdete i aktuální předpověď počasí.

Když se vám Antalya nelíbí…

Antalya je hezká, stojí za to ji vidět, hezké tu jsou i pláže, na kterých člověk vůbec nepociťuje fakt, že je v milionové metropoli. Není to ale typické dovolenkové letovisko a nabídka last minute zájezdů je sem dost omezená. Protože můžete vyrazit do do jiných destinací….

V Turecku třeba sem: Last minute SideLast minute Kemer nebo Last minute Alanya

V Řecku třeba na tyto ostrovy: Last minute Korfu a Last minute Rhodos. Zajímá-li vás nabídka zájezdů do celého Řecka, potom prosím přejděte na stránku Řecko last minute.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno