Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Marmaris Turecko – last minute zájezdy

Letovisko Marmaris je spolu s letoviskem Belek (viz. také last minute Belek), obecně to nejkvalitnější, co můžete v Turecku najít. Vyšší kvalitě odpovídají i vyšší ceny dovolených. Jak je to ale s last minute zájezdy? Jsou také dražší? Kde hledat ty nejlevnější? A jakou cenovou hladinu mohu čekávat?

Standardně ceny zájezdů do Marmarisu začínají na 11 000 Kč, což na 8 denní all inclusive pobyt u moře z kraje hlavní sezóny (přelom květen červen) není vůbec špatná cena. Pokud nejste flexibilní a nemůžete spoléhat na last minute zájezdy, pak představuje hranice 11 000 Kč tu nejnižší cenu, na kterou se můžete dostat.

Pokud ale počkáte na last minute nabídky, další dva tři tisíce i v případě letoviska Marmaris určitě lze.

Nabídka last minute zájezdů do Marmarisu od 8 630 Kč

Vzhledem k tomu, že se last minute nabídka jak cenově, tak termínově rychle mění, nejnižší ceny dosáhnete, využijete-li tři hlavní české online prodejce zájezdů (viz. níže).

Kde hledat last minute zájezdy?

Osobně mám dobré zkušenosti s následujícími třemi cestovními agenturami:

  1. První agentura – zobrazit last minute zájezdy
  2. Druhá agentura – zobrazit last minute zájezdy
  3. Třetí agentura  – zobrazit zájezdy online

Jedině bych jim vytkl fakt, že ne každý zobrazený zájezd je opravdu dostupný.

Proč používat všechny tři?

Mnoho lidí se omezuje na last minute nabídku pouze na jednom z nich. A na další vůbec nekouká nebo je ani nezná. člověk tímto přístupem zájezd s dobrým poměrem kvality a ceny rozhodně najít nemůže. Každá z výše uvedených agentur má své pro a proti, na této je hodně hotelových recenzí, tato zase nabízí zájezdy i od rakouských a německých cestovek.

Navíc nabídka zájezdů se na každém portále dost liší, ať už z hlediska dostupnosti termínů, tak z hlediska cen.

last minute marmaris dovolená

Krajina nad Marmarisem
autor: Andrew_D_Hurley, flickr.com, CC BY-SA 2.0

Stručně k letovisku Marmaris

Marmaris, letovisko, které je známkou turecké kvality. Marmaris leží u zálivu, který leží v místech, kde se střetává Středozemní moře s mořem Egejským.  Záliv zbarvený do tmavě modra je velice čistý a v létě velmi teplý. Teplota moře v něm v letních měsících (hlavně srpen, ale i začátek září) stoupá k závratným 28°C. Více se o teplotě moře v Turecku dočtete zde. Vysoká teplota vody má jednak souvislost se záliv, jehož vody se jen minimálně mísí s otevřeným mořem, ale s teplým počasím v Marmarisu, které tu v letních měsících panuje.

V Marmarisu je přístav, kde kotví i některé luxusnější kousky. Navštívit tu můžete např. starý osmanský hrad, který je hned nad přístavem. O letovisku píšu detailněji tady – dovolená Marmaris.

Pozor, některé cestovní kanceláře často pod oblast Marmaris zařazují i nedaleká menší letoviska Icmeler a Akayka. Sami si před rezervací zájezdu zjistěte konkrétní polohu vašeho hotelu, ať předejdete případným nedorozuměním.

Další destinace…

Turecko, např.:

Last minute zájezdy do Řecka:

Ne každý last minute je zlevněný!

Nejen v případě dovolenkové oblasti Marmaris platí bohužel fakt, že mnoho cestovních kanceláří zákazníky se svojí last minute nabídkou klame. Ne každý zájezd v rámci této nabídky je totiž zlevněný, ne každý je tzv. na poslední chvíli. Toto platí i v případě výše uvedených online prodejců. Nenechte se oklamat a přistupujte k last minute nabídkám s rezervou.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno