Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Konakli Turecko – last minute zájezdy

Do Konakli, velké rekreační oblasti na Turecké Riviéře, každoročně cestovní kanceláře nabízejí nespočet zájezdů, a proto je rok co rok i last minute nabídka dovolených v Konakli velice pestrá. Jejich dostupnost se velice rychle mění, některé z nich jsou cenově velice atraktivní (třeba zájezd do Konakli za 7 570 Kč, divil bych se, že by byl stále dostupný, ale zkontrolovat to pro jistotu můžete kliknutím sem) a při tom jsou nabízeny na ty nejžádanější, ryze letní termíny.

Platí však jedna věc, last minute zájezdy vyžadují umění se rychle rozhodnout, rychlou rezervaci a včasné zaplacení zájezdu.

Kde last minute dovolené hledat?

Vzhledem k tomu, že se jedná o „zboží“, po kterém je sháňka, je dobré mít velký výběr zájezdů a z nich si nevytipovat pouze jeden jediný, ale vybrat hned několik last minutů najednou. Ono se totiž potom ukáže, že zájezdy nemusí být ve skutečnosti už dostupné. Proto doporučuji hledat na 3 agregátorech zájezdů a rozhodně prověřit nabídku každého z nich

  1. První srovnávač zájezdůzobrazit last minute zájezdy
  2. Druhý srovnávač zájezdůzobrazit zájezdy
  3. Třetí srovnávač zájezdůzobrazit zájezdy

Každý z nich nabízí dostatek aktualizovaných last minute zájezdů, Vám se, po zadání všech Vašich kritérií (letovisko, termín, cena, typ stravování apod.), zobrazí většinou deset, dvacet, možná třicet zájezdů, ze kterých si většinou vyberete. Důrazně doporučuji číst recenze hotelů.

Proč hledat na všech třech?

Ne každý spolupracuje se stejnými cestovkami, ne každý nabízí zájezdy za stejnou cenu, zkrátka nabídky se dost liší, proto je rozumné prohlédnout jeden důkladně a následně druhý a třetí alespoň rychle prolítnout a zjistit, zda tam není nějaká lepší nabídka. Kdo má víc informací a víc ví, tak většinou vyhrává.

konakli last minute

Last minute pohoda na pláži v Konakli, Turecko
autor: NZR, flickr.com

Konakli – stručné informace

Konakli je menší a klidnější místo pro vaši dovolenou u moře. Spíš než letovisko v pravém slova smyslu je to rozlehlá rekreační oblast složená z hotelů nejrůznějších kategorií, které jsou v drtivé většině případů přímo u pláže. Konakli leží na Turecké Riviéře na cestě mezi letoviskem Side do města Alanya. Od Alanye je vzdálené cca 35 kilometrů, proto Vám mohu vřele doporučit toto město a známé turecké letovisko v průběhu vaší dovolené navštívit.

V Konakli jsou široké písečné pláže, víc o plážích a o letovisku obecně najdete na Konakli Turecko.

Vybíráte-li právě last minute zájezd do Konakli, jistě vás bude zajímat aktuální počasí v Konakli, teplota vzduchu, teplota moře a aktuální předpověď počasí.

K last minute zájezdům přistupujte s rozumem

Ne každá cestovní kancelář a ne každý prodejce hraje fér hru. Tento vžitý termín často zneužívají a pod nabídkou „Last Minute Turecko“ kolikrát najdete zájezdy, které vůbec na poslední chvíli nejsou a nejsou tím pádem ani zlevněné. Prodejci je vám tím cpou víc na oči snaží se touto taktikou zvýšit prodeje….proto je dobré mít toto na paměti.

Když se vám Konakli nelíbí…

Konakli se Vám nelíbí? Chcete víc rušnější letovisko, chcete víc památek? Zkuste jiné destinace

 

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno