Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Belek Turecko – last minute zájezdy

Last minute dovolená v kvalitním tureckém letovisku Belek vychází levněji, než většina first minute nabídek. Na druhou stranu Belek díky své vybavenosti a velmi moderním hotelů zrovna nepatří k těm nejlevnějším destinacím v Turecku. A člověk by tak řekl, že ani last minute zájezdy zrovna nebudou patřit k cenovým bombám.

Opak je ale pravdou. Sám jsem byl překvapen, když jsem v době psaní tohoto textu zkontrolovat aktuální dostupnost zájezdů. Čekal jsem ceny nad 13 000 Kč, ale to, co jsem našel, v žádném případě tak drahé nebylo.

Konkrétně se jednalo o 8 denní zájezd do 5* hotelu Belek Beach Resort za neuvěřitelných 6 890 Kč (detail zájezdu). Ačkoliv byl zájezd „pouze“ s polopenzí, to na jeho cenové atraktivitě nezměnilo vůbec nic.

Detail zájezdu: Belek Beach Resort, 8 dní, 6 890 Kč

Jednalo se o tzv. last minute nabídku zlevněnou o -47%. Samozřejmě nemohu zaručit jeho nebo jakoukoliv jinou dostupnost zájezdu v době vaší návštěvy této stránky. Uvádím to hlavně kvůli tomu, že tyto ceny nejsou vůbec nereálné!

Kde hledat last minute zájezdy do letoviska Belek?

Zájezdy, ať už last minute, first minute nebo jakékoliv jiné mezi tím, doporučuji hledat na jednom (ale ideálně na více z důvodu srovnání cen) z předních českých online prodejců. Které to jsou?

  1. První prodejce zájezdůzobrazit last minute zájezdy online
  2. Druhý prodejce zájezdůzobrazit last minute zájezdy online
  3. Třetí prodejce zájezdůzobrazit zájezdy online

Výše uváděný zájezd jsem našel na serveru Invia. Kvalitativně je letovisko Belek na špičce ledovce mezi tureckými destinacemi, cenově je na tom průměrně. Výsledkem jsou zájezdy s nadprůměrným poměrem kvality a ceny.

Proč využít všechny tři?

Každý online prodejce má navázanou spolupráci s určitým množstvím cestovních kanceláří, ovšem ne každá cestovní kancelář s každým prodejcem spolupracuje. Navíc na tomto serveru můžete srovnávat i nabídky od německých a rakouských cestovek. Zkrátka last minute nabídka na každém z nich se hodně liší, nejen konkrétnímu hotely a termíny, ale dokonce i samotnými cenami zájezdů. To je myslím jednoznačný důvod, proč využívat všechny tři.

Projíždět desítky zájezdů na všech třech portálech je značně časově náročné, proto můžete primárně vycházet z nabídek na Dovolenacz a potom jen v rychlosti prolítnout ty ostatní: Invia a Travel Portal.

belek last minute turecko

Písečná pláž v letovisku Belek, Turecko
autor: burntime, flickr.com, CC BY 2.0

Belek – stručně o letovisku

Letovisko Belek leží v srdci Turecké Riviéry pouhých 35 kilometrů od mezinárodního letiště v Antalyi. Belek, to je rekreační oblast složená z mnoha kvalitních a velmi dobře hodnocených hotelů, které bez výjimky leží přímo u místní nádherné pláž. Pláž je písčitá, má pozvolný vstup do moře  a je velice dlouhá. Měří 12 kilometrů. Získala několik ocenění a je považována za jednu z nejhezčích pláží v Turecku. Je čistá. Mohlo by se zdát, že teď přeháním, ale vše je pravda. Však o tom svědčí i fakt, že se na ní každoročně líhnou želvy.

Dovolená v Belek, to je kvalitní odpočinek u moře. Členité hotelové bazény, golfová hřiště a hlavně ta pláž. Nic víc si člověk snad přát ani nemůže. Zaujalo-li Vás toto letovisko, začněte tím, že si o oblasti Belek přečtete více. Potom můžete začít vybírat zájezdy z této aktuální nabídky.

Co dělat, když chcete letovisko s antickými památkami?

Není nic jednoduššího, než se zaměřit právě na ně….

V Turecku bych doporučil tyto: Last minute Bodrum nebo Last minute Side.

V Tunisku bych doporučil následující: Last minute Mahdia nebo Last minute Monastir

A nebo vsaďte na osvědčenou destinaci, viz Řecko last minute, můžete zavítat třena na ostrov Kos.

Ne každý last minute je výhodný!

Mějte na paměti, že ne každý zájezd na poslední chvíli je výhodný a že ne každý z nich je opravdu last moment. Poslední dobou cestovky a hlavně online prodejci tento vžitý termín zneužívají a uvádějí pod ním i zájezdy, které zlevněné vůbec nejsou!

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno