Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Turecká Riviéra – last minute zájezdy

Turecká riviéra je tou největší a zároveň nejoblíbenější dovolenkovou oblastí v Turecku vůbec. Díky širokému výběru letovisek je zajištěný i široký výběr samotných last minute dovolených. Turecko je celkem levná země (viz. ceny v Turecku) a to se odráží i v konečných cenách zájezdů. Last minute zájezdy se cenově pohybují od 6 000 Kč nahoru.

Příkladem může být aktuálně* dostupná nabídka last minute dovolené v letovisku Alanya. Pobytový zájezd u moře v 5* hotelu Alara Park & Residence Hotel na 8 dní je možné rezervovat za neuvěřitelných 6 783 Kč. Můžete si zobrazit detail zájezdu tady.

Last minute Alanya: 8 dní, 5* Alara Park & Residence Hotel za 6 783 Kč

* nabídka byla dostupná v době psaní tohoto textu, našel jsem ji na serveru Invia.cz. Nemohu garantovat její dostupnost i v době vašeho čtení  této stránky, není v mých silách toto manuálně aktualizovat tak, aby informace byly vždy platné. Spíš to tu uvádím jako příklad, cena 6 783 Kč je korektní a chci Vám s ní ukázat to, že takto levné a přitom kvalitní zájezdy nejsou ničím výjimečné.

Kde hledat last minute zájezdy na Tureckou Riviéru?

Z podstaty věci a z charakteru last minute zájezdů, jejichž dostupnost se velmi rychle mění, je nutné, v případě, že chci vybrat/najít kvalitní zájezd za atraktivní cenu, hledat tam, kde je zájezdů hodně a kde jsou aktuální. Doporučuji přednostně využívat tyto tři české cestovní agentury, respektive jejich online vyhledávače zájezdů…

  1. První prodejce – zobrazit zájezdy
  2. Druhý prodejce – zobrazit zájezdy
  3. Třetí prodejce  – zobrazit zájezdy

Všechno to jsou velké a seriózní společnosti, které na českém trhu působí řadu a s přímou spoluprací s mnohými cestovními kancelářemi poskytují absolutně největší výběry zájezdů.

Používejte všechny tři

Ze své vlastní zkušenosti Vám mohu říct, že spoléhat se pouze na jednu agenturu není dobrý nápad. Už několikrát se mi stalo, že zájezd, který jsem našel na jednom serveru, figuroval i na serveru druhé, na kterém ale levnější! Jednou byl cenový rozdíl asi 1 200 Kč, podruhé asi 1 750 Kč.

Nejen možná odlišná cena, ale i jiná dostupnost a vůbec jiná nabídka zájezdů, to jsou hlavní důvody, proč není dobrý nápad se omezovat na jednoho jediného prodejce. Samozřejmě pro výběr last minute dovolené můžete preferovat konkrétní společnost. Mně je nejpříjemnější Invia, na druhou stranu na serveru Dovolena najdete i nabídky rakouských a německých cestovek a použít Travel Portal je vždy dobrý nápad k tomu, abyste si uvěřili konečnou cenu.

turecká riviéra pláž

Písečné pláže na Turecké Riviéře
autor: burntime, flickr.com, CC BY 2.0

Turecká Riviéra

Turecká Riviéra je název pro jihoturecké pobřeží při Středozemním moři u Antalyjského zálivu. Typické jsou pro tuto oblast dlouhé (klidně i 10 kilometrů) a jemně písčité pláže, např. u letoviska Alanya (viz. Alanya dovolená) je známá Kleopatřina pláž, u letoviska Belek je pláž, na které se líhnou malé mořské želvy, jinými slovy je nadprůměrně čistá a na některých místech přísně chráněná, nebo u letoviska Side (viz. dovolená v Side) pláž měří 12 kilometrů.

Turecká Riviéra to nejsou jenom pláže, to jsou i antické památky, třeba ty v Side a zejména pěkné a teplé počasí. Přečtěte si detailní informace o počasí na Turecké Riviéře a pokud vybíráte last minute na krajní měsíce hlavní sezóny (květen, červen, září a říjen), bude vás asi zajímat i teplota moře v Turecku v jednotlivých měsících.

Last minute zájezdy do konkrétních letovisek

Uvádím všechny hlavní letoviska na Turecké Riviéře a odkazy na stránky věnované last momentů do každého z nich…

Belek last minute | Alanya last minute | Side last minute | Konakli last minute | Kemer last minute 

Ne každá last moment nabídky je výhodná

Myslete na to, že ne každý zájezd na poslední chvíli je výhodný. Ne každý je nabízen se slevou, protože v žádném případě ne všechny dovolené nabízené pod sekcí Last Minute mají blízký termín odletu. Cestovky a cestovní agentury svým způsobem v tomto ohledu tento dobře známý marketingový termín zneužívají a snaží se zviditelnit všechny své zájezdy.

 

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno