Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Alanya Turecko – last minute zájezdy

Pokud hledáte last minute zájezdy do letoviska Alanya v Turecku, pak jste na správném místě. Vím, že najít kvalitní last minute zájezd, který by splňoval veškeré vaše představy není jednoduché. Jednou Vám nevyhovuje termín last minute dovolené, podruhé její cena, po třetí poloha letoviska…však to znáte.

Konkrétně do letoviska Alanya je ale tzv. zájezdů na poslední chvíli nabízeno přehršele a ceny pod 8 000 Kč nejsou vůbec výjimečné (zkuste zkontrolovat aktuálnost nedávno dostupného zájezdu na 8 dní za 7 360 Kč zde). Musíte však vědět, kde zájezdy hledat, kde je srovnávat a následně i rezervovat.

Kde last minute zájezdy hledat?

Co se výběru a následné rezervace last minute dovolené týče, ať už máte zájem o Turecko nebo o kteroukoliv jinou oblíbenou destinaci, jednoznačně doporučuji využít služeb třech největších českých serverů a aktuálně dostupné nabídky do letoviska Alanya před rezervací zkontrolovat prostřednictvím každého z nich…

  1. První srovnávač zájezdůzobrazit last minute zájezdy
  2. Druhý srovnávač zájezdůzobrazit zájezdy
  3. Třetí srovnávač zájezdůzobrazit zájezdy

Je nesmyslné tu uvádět konkrétní nabídky. Za prvé každý člověk má na zájezd své vlastní požadavky, za druhé last minute nabídky se tak rychle mění, že by nebylo možné udržovat tuto stránku a last momenty na ní aktuální.

Proč využít všechny tři?

Myslím si, že je důležité se neomezovat pouze na jeden „zájezdový server“, ale minimálně vyhledané zájezdy porovnat s nabídkami na druhém. Každý spolupracuje s jinou skupinou cestovních kanceláří, dostupné zájezdy se proto liší a to dokonce i cenově! Tento dokonce kombinuje české nabídky s nabídkami od německých a rakouských cestovek. Pro ty z Vás, kteří to mají blízko do Vídně, do Linze nebo do Drážďan je to zajímavá alternativa, jak výslednou cenu last minuty srazit ještě více.

alanya last minute

Last minute dovolená u přístavu v Alanya
autor: Ozgurmulazimoglu, flickr.com

Alanya – stručné informace

Letovisko Alanya je jednoznačně to nejnavštěvovanější v Turecku. Leží na Turecké Riviéře, disponuje dvěma dlouhými a širokými plážemi. První, Kleopatřina pláž se táhne od letoviska směrem na západ, ke Konakli, druhá se táhne od místního přístavu na východ. Nad přístavem se na vysokém útesu čnícím z pobřeží do moře vypíná mohutný středověký hrad, ze kterého je kouzelný výhled na celé město Alanya.

Dovolená, ať už vybíraná v rámci last nebo first minute nabídek, tu je pěkná, nejen díky plné turistické vybavenosti a širokému výběru hotelů, ale zejména kvůli moři. Ačkoliv je pobřeží písečné, voda tu je opravdu průzračná (viděl jsem na vlastní oči, 2013), občas tu jsou vlny ale kupodivu písek téměř vůbec nevíří.

Zajímá-li vás počasí, odkáži vás na stránku počasí Alanya Turecko.

Pozor na last minuty

Měly byste vědět, že ne každý zájezd označovaný jako last minute opravdu zájezdem na poslední chvíli je. V nabídkách cestovek, ale i na výše uvedených serverech v rámci last minute zájezdů figurují dovolené i s více jak dvou měsíční dobou před odletem. Taková dovolená zlevněná rozhodně není a už vůbec to není nákup tzv. „na poslední chvíli“. O tom, proč to cestovky dělají, jsem psal na Turecko last minute.

Když se vám Alanya nelíbí…

Pokud nenacházíte v popisu letoviska Alanya to, co hledáte, není nic jednoduššího, než se porozhlédnout po jiných letoviscích

 

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno