Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Bodrum v Turecku za 8 981 Kč – Hotel Yelken Mandalinci

Plánujte dovolenou v Turecku? Není třeba čekat na turecké last minute zájezdy, aktuálně je totiž možné i rezervovat mnoho cenově velice zajímavých first minute nabídek. Pokud patříte mezi tu skupinu lidí, které nedělá problém si naplánovat svůj letní scénář s šesti měsíčním předstihem, pak zpozorněte.

V rámci first minute zájezdů je nyní dostupná i atraktivní All Inclusive dovolená do tureckého letoviska Bodrum.

Hotel Yelken Mandalinci: All Inclusive dovolená v tureckém Bodrumu

Hotel Yelken Mandalinci: All Inclusive dovolená v tureckém Bodrumu

Hotel Yelken Mandalinci ****

  • letecká 8-denní dovolená
  • stravování typu all inclusive
  • konečná cena za jednu osobu: od 8 981 Kč
  • přejděte na >>> Detail Zájezdu

V Bodrumu zažijete netradiční tureckou dovolenou, dovolenou, která je svým kulturním charakterem velice odlišná od hojně skloňované Alanye na jihu Turecka, zažijete zde daleko spíše dovolenou, která Vám v mnoho ohledech bude připomínat pobyt v Řecku. Letovisko Bodrum je turisty nejnavštěvovanější přímořskou destinací na tzv. Egejské Riviéře.

Blízkost Řecka je tady jak cítit tak i vidět prakticky na každém kroku. Okolí letoviska je bohaté na antické památky, velice blízko leží v Egejském moři řecký ostrov Kos a Kalymnos, o něco dál, cca 100 kilometrů vzdušnou čarou pak Rhodos a Samos.

Pozor, hotel Yelken Mandalinci neleží přímo v Bodrumu, nýbrž v jeho blízkém okolí. Konkrétně se nachází 18 kilometrů od města v menším letovisku zvaném Turgutreis. Letovisku Turgutreis bych vzhledem k jeho ideální poloze dal osobně před Bodrumem přednost. Z jemně oblázkové pláže (tyto pláže jsou pro celou oblast typické), je výhled přímo na širé moře a již zmíněný ostrov Kos  a Kalymnos.

Jedná se o květnový termín, všem proto doporučuji se alespoň letmo seznámit s počasím v Turecku v květnu.

Pokud Vás tato first minute dovolená neoslovila, můžete se podívat na buď na first minute nabídky do Řecka nebo na last minute zájezdy do Bodrumu.

Dovolená Bodrum v Turecku za 8 981 Kč – Hotel Yelken Mandalinci
Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2018 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno