Titan Garden 8 447 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last minute Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 356 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 86 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 930 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Luxusní dovolená na Turecké riviéře – first minute do Antalye za 9 665 Kč

Antalya patří bezpochyby k těm nejoblíbenějším destinacím na Turecké riviéře. Co se rezervace samotné dovolené v Antalyi týče, co je lepší, first minute nebo last minute? Většina lidí čeká na levné last minute zájezdy. Často se ale stává, že právě oblíbenost letoviska způsobí, že last minute nabídka s blížícími se letními měsíce je velice úzká. Proto není na škodu věnovat chvilku pozornosti first minute zájezdům. Mnohem širší nabídka a možnost výběru vás určitě potěší.

Počítat lze i s výhodnou cenou. Zájezdy first minute do Antalye, ale stejně i do Alanye, Side a jiných třeba řeckých destinacích jako Rhodos, jsou často se slevou až 40 %. All inclusive nebo alespoň polopenze jsou v rámci těchto first moment nabídek samozřejmostí. Doprava je zabezpečena charterovým letem z Prahy přímo na mezinárodní letiště Antalya.

First minuty nejsou ale pro každého. Prvním hlediskem je Vaše schopnost/možnost plánovat dovlenou dlouho dopředu, druhým hlediskem je pak počasí. First momenty a především ty, v rámci kterých lze pořádně ušetřit, se vztahují hlavně na měsíce duben a květen. Počasí v Antalyi v květnu již můžeme nazvat dovolenkovým. Teploty moře v Turecku jsou však dovolenkové až v červnu.

Z aktuální nabídky first minute do Turecka:

Club Hotel Falcon 4*, Antalya, Turecko

  • 8 dní, letecky z Prahy, all inclusive
  • vysoce hodnocený klubový (přejít na recenze hotelu) hotel přímo u moře se soukromou pláží
  • animace pro děti, wellnes a sport pro dospělé, zábava pro všechny
  • konečná cena za jednu osobu: 9 665 Kč
  • rezervace zájezdu zde

Pokud jste již Turecko navštívili a neradi se vracíte na ty samá místa, pak koukněte třeba na Tunisko, např. na tuniský Monastir. Tunisko je země cenově srovnatelná s Tureckem a navíc na mnoha místech nabízí daleko lepší podmínky ke koupání. Nechť je příkladem za všechny oblíbená dovolená v Mahdia.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
27°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/20°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
29°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Fotky z Turecka
Dovolená Alanya Fethiye Turecko
Istanbul Icmeler Turecko
Bodrum Marmaris Turecko
Last minute zájezdy
Titan Garden 8 730 Kč Dovolená Hotel Titan Garden Alanya, All inclusive, Last Minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 336 Kč Dovolená Hotel Kervan Side, All inclusive, výborné hodnocení 88 % Detail zájezdu > Arcanus Resort 8 730 Kč Dovolená Hotel Arcanus Side, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno